Prawo Spadkowe

Nasza Kancelaria prowadzi obsługę prawną Klientów indywidualnych w zakresie spraw spadkowych. Oferujemy Państwu nasze doświadczenie, profesjonalizm oraz rzetelną obsługę prawną w tak delikatnej sferze jaką jest prawo spadkowe.
Każdą sprawę traktujemy indywidualnie, nie boimy się wychodzić poza utarte schematy. Z determinacją staramy się uzyskać dla Klienta najlepsze z możliwych rozwiązań. Dokładamy wszelkich starań aby Zleceniodawca był zadowolony z usług świadczonych przez naszą Kancelarię. Stosujemy zasadę minimalizacji kosztów, zawsze informujemy o wszelakich następstwach planowanych działań.

Jesteśmy gotowi reprezentować Państwa na każdym etapie sprawy. Doradzamy, wyjaśniamy, konsultujemy, przygotowujemy niezbędne pisma, dopełniamy wszelkich formalności oraz reprezentujemy w sądzie.

Prawo spadkowe to jeden z tych obszarów prawa, z którym wcześniej czy później każdy z nas się spotka. Mamy świadomość jak trudne, delikatne i drażliwe są to zagadnienia, zwłaszcza, że dotyczą bezpośrednio nas i członków naszej rodziny.

Prawo spadkowe zakres prowadzonych czynności


stwierdzenie nabycia spadku;
• zmianę postanowienia o stwierdzeniu nabycia spadku;
zachowek;
dział spadku;
• uznanie za niegodnego dziedziczenia;
• zabezpieczenie spadku i spis inwentarza;
• wykonanie zapisu;
zniesienie współwłasności nieruchomości;
• zasiedzenie nieruchomości;
• ustanowienie służebności drogi koniecznej;
• wyłączenie małżonka od dziedziczenia;
spadek po rodzicach;

Prowadzimy mediacje we wszystkich powyższych sprawach.

Oferujemy pomoc prawną także osobom, które na stałe przebywają poza granicami Polski. Pomagamy załatwić wszelkie formalności.

Więcej informacji o sprawach spadkowych znajdziecie Państwo na autorskim blogu adw. Małgorzaty Woźniak:
www.dzialspadkubeztajemnic.pl

Adwokat Małgorzata Woźniak

W swojej pracy zawodowej zawsze kieruje się maksymą, że trzeba walczyć do końca w konsekwencji przecierać szlaki podejmować nowe wyzwania. Absolutnie każdej sprawie trzeba dać szansę, zawsze traktować indywidualnie. Jestem zdania, że należy szukać, tak długo aż znajdzie się właściwe rozwiązanie. Specjalizuję się w prawie rodzinnym oraz we wszelakich sprawach, które dotyczą zagadnień prawa spadkowego. Udzielę Państwu porad prawnych, będę reprezentować przed sądem i w urzędach. Zapraszam do kontaktu.