Prawo Pracy

Praca to bardzo ważny aspekt życia każdego człowieka, spędzamy w niej większość naszego dorosłego życia. Niestety bywają takie sytuację, gdy Leges salutem civitatis saluti singulorum anteponunt – ustawy przedkładają dobro państwa nad dobro jednostki. Borykając się z takim problemem warto skorzystać z pomocy adwokata. Nasza Kancelaria gwarantuje Państwu obsługę prawną na najwyższym poziome. Oferujemy maksymalne zaangażowanie, doświadczenie, skuteczność w działaniu. Prawo pracy to obszar, w którym nasza Kancelaria służy doradztwem na każdym etapie sprawy, przygotowujemy pisma, reprezentujemy w sądzie prowadzimy mediacje. Priorytetem jest dobro naszego Klienta mając to na uwadze podejmujemy działania gwarantujące usługi na najwyższym poziomie.

Z zakresu prawa pracy służymy doradztwem, reprezentacją w sądzie oraz innymi właściwymi organami zarówno Klientom indywidualnym jak i Firmą.

Prawo pracy zakres spraw

W ramach prawa pracy podejmujemy się spraw

  • udzielanie porad, wyjaśnień, konsultacji;
  • przygotowywanie dokumentacji wymaganej przez przepisy prawa pracy;
  • sporządzanie projektów opinii prawnych;
  • kształtowanie projektów regulaminów: pracy, wynagradzania itp.;
  • konsultowanie zamierzonych działań pracodawcy pod względem zgodności z przepisami prawa pracy;
  • zastępstwo procesowe przed sądem pracy;
  • tworzenie pozwów, pism procesowych i środków odwoławczych w postępowaniach sądowych oraz przed organami administracji publicznej;
Adwokat Małgorzata Woźniak

W swojej pracy zawodowej zawsze kieruje się maksymą, że trzeba walczyć do końca w konsekwencji przecierać szlaki podejmować nowe wyzwania. Absolutnie każdej sprawie trzeba dać szansę, zawsze traktować indywidualnie. Jestem zdania, że należy szukać, tak długo aż znajdzie się właściwe rozwiązanie. Udzielę Państwu porad prawnych, będę reprezentować przed sądem i w urzędach. Zapraszam do kontaktu.